30 listopada zapisał się w naszym przedszkolu jako dzień zabaw, wróżb i tańca. Przedszkolaki obchodziły Andrzejki pełne radości i śmiechu.
Pokaż więcej
Dnia 22.11.2018r. w Publicznym Przedszkolu nr 13 odbył się quiz pt. "O misiu dla misia". Nasze przedszkole reprezentował Wiktor Dusza z grupy V .
Pokaż więcej
20 listopada 2018 r. Aleksandra Kuźdub z grupy VIII wzięła udział w przeglądzie wokalno-recytatorskim "Jesienne nastroje" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 15.
Pokaż więcej
Dnia 16 .11.2018r. Natasza Stencel z gr.8 wzięła udział w konkursie "Herb Ostrowa" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 3 w Ostrowie Wlkp.
Pokaż więcej
W celu poznania zabytków kultury regionalnej, dorobku historycznego, kultury i architektury przedszkolaki odwiedziły Muzeum Miasta oraz zwiedzały najciekawsze miejsca Ostrowa Wielkopolskiego wraz z przewodnikiem PTTK - „Ostrowskim Traktem Kultury”. Dzieci z...