Data publikacji:
Szymon zgubił swój szybowiec, pomóż mu go znaleźć :)
Pokaż więcej
Data publikacji:
Zapraszamy do zabawy! https://wordwall.net/pl/resource/932076/logopedia/g%c5%82oska-s-w-nag%c5%82osie https://wordwall.net/pl/resource/2095614/sz-logopedia
Pokaż więcej
Data publikacji:
Gracz przesuwa swój pionek do przodu o tyle pól, ile oczek wylosował rzucając kostką. Następnie naśladuje minkę Mii narysowaną na polu, na którym się zatrzymał. Oczywiście, kto pierwszy dotrze do mety - wygra, ale kto dotrze tam ostatni, będzie...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Logopedyczne sudoku zawierające materiał obrazkowy do ćwiczeń głoski [sz] w nagłosie. Zabawa polega na umieszczeniu brakujących obrazków tak, by nie powtarzały się w pionie i poziomie.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Materiał zawiera trzy karty. Na pierwszej znajduje się plansza z bramką i piłkami do wycięcia, na kolejnych karty z gotowymi układami kolorów w bramce. Dziecko ma za zadanie przenieść piłki w miejsce kolorowych kropek w bramce za pomocą słomki (zasysając papi...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Materiał zawiera kartę, na której znajduje się opisany głoską słój oraz ciasteczka z obrazkami, w których nazwie występuje ćwiczona głoska. Wycięte elementy, wraz z analogicznym materiałem do głosek opozycyjnych, mogą posłużyć do r...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Za pomocą "wężowej" planszy i wyciętych kropek, można poćwiczyć oddech. Wystarczy zaciągnąć wybrane elementy przy użyciu słomki.
Pokaż więcej
Strona 1 z 1