Wycieczka do Raszkowa

Data publikacji:

26 września dzieci z grupy III, VIII i X udały się na wycieczkę do Raszkowa, aby zwiedzić działający tam  młyn. Dzieci dowiedziały  się na czym polega praca młynarza i  na własne oczy zobaczyły jak powstaje mąka. Zwiedziły również laboratorium. Na zakończenie pobytu w tym ciekawym miejscu  każde dziecko  otrzymało   kilogram  raszkowskiej mąki. Kolejnym punktem programu  wycieczki była atrakcyjna ścieżka edukacyjna  zwana raszkowskim mini zoo.  Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały różne gatunki ptaków, owce, kozy i alpaki. Ostatnim punktem  wycieczki  były zabawy  na atrakcyjnym placu zabaw, gdzie dzieci miło i aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Był to dzień pełen miłych wrażeń. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili  do przedszkola.