Konkurs recytatorski

Data publikacji:

19 lutego, na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury odbył się już po raz XV Konkurs Recytatorski dla Dzieci z Ostrowskich Przedszkoli, organizowany przez nasze przedszkole.

Tegoroczny Konkurs był wyjątkowy, ponieważ swoją obecnością zaszczyciła nas pani Eugenia zawidzka - Ostrowianka, autorka poezji dziecięcej . Był to pierwszy konkurs recytatorski podczas którego dzieci miały okazję osobiście spotkać autora, którego wiersze recytowały oraz być przez niego oceniane.

Pani Eugenia doceniła umiejętności recytatorsko-autorskie wszystkich uczestników, jednak jej serce skradło  troje dzieci, którym wspólnie z jury przyznała wyróżnienia. Wyróżnienia otrzymali: Julia Mikołajczak z Przedszkola nr 7, Leon Hełka z Przedszkola nr 12 oraz Kamil Pietrzak z naszego przedszkola. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.