STRAJK

Data publikacji:

Szanowni Państwo!

W związku z planowanym na dzień 8 kwietnia 2019 r. bezterminowym strajkiem nauczycieli i pracowników administracji i obsługi Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 9 im. „Misia Uszatka” informuje, iż w dniach trwania strajku przedszkole nie będzie mogło zapewnić opieki wszystkim dzieciom.
O wszelkich zmianach będziemy państwa informować na stronie internetowej www.przedszkole9uszatek.com.pl oraz na drzwiach przedszkola.
Jednocześnie informuje Państwa o możliwości skorzystania z zasiłku opiekuńczego z powodu sprawowania opieki nad zdrowym dzieckiem do lat 8. Szczegółowe kryteria dotyczące otrzymania zasiłku oraz druk ZAS – 36 i ZAS – 15 A są dostępne  na stronie www.zus.pl
 
Bardzo prosimy o zrozumienie, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt.
W załączniku komunikat i informacja z Urzędu Miasta.