Rajd Rowerowy „Żegnamy lato na rowerze”

Data publikacji:
    W niedzielne południe 15 września 2019 r. spod parkingu przy zalewie Piaski Szczygliczka wyruszył kolejny rodzinny Rajd Rowerowy "Żegnamy lato na rowerze". W rajdzie wzięli udział przedszkolacy, a także absolwenci naszego przedszkola wraz z rodzicami.
    Nieważne było to czy rower jest mały czy duży, różowy czy niebieski, na dwóch czy na czterech kołach. Najważniejsze było to, że wszyscy uczestnicy rajdu spotkali się po to, aby zażyć odrobiny ruchu na świeżym powietrzu.
    Trasa rajdu biegła leśnymi i rowerowymi ścieżkami wokół zalewu Piaski Szczygliczka. Rajd zakończył się na Stanicy Harcerskiej, gdzie wszyscy uczestnicy rajdu mogli odpocząć i miło spędzić czas na wspólnych rozmowach i zabawie. Uczestnicy rajdu mieli możliwość usmażenia kiełbasek na ognisku, a także zjedzenia pysznego ciasta i wypicia kawy czy herbaty. Dzieci miały możliwość pomalowania twarzy kolorowymi farbkami, a także otrzymania balonika w przeróżnych kształtach.
    Wszyscy uczestnicy rajdu świetnie się bawili i wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnych tego typu aktywnościach, dlatego też do zobaczenia na kolejnym rajdzie :)