Zaproszenie na bezpłatny WEBINAR z Renatą Gut

Data publikacji:
Drodzy Rodzice!
Czas, w którym się znaleźliśmy jest trudny i zaskakujący. Nie sposób zaplanować, nadchodzących dni, sprostać wszystkim wymaganiom, opanować emocje. Ta nowa sytuacja generuje całą lawinę kłopotów, z którymi rodzice muszą się zmierzyć. Wszyscy mówią, że teraz mamy więcej czasu dla swoich najbliższych, a w rzeczywistości tego czasu nie ma, bo wypełniły go nowe wyzwania. Trudno jest być rodzicem i mierzyć się ze swoją pracą, edukacją online dziecka, zmiennymi humorami, dlatego...


Zapraszamy Was, w imieniu Zespołu Leader School w Ostrowie Wielkopolskim, na BEZPŁATNY LIVE WEBINAR z Renatą Gut 21.05.2020 r. (czwartek) o godzinie 21:00.

Renata Gut jest niezwykłą osobą, która z dużą odpowiedzialnością, szacunkiem i troską przekazuje współczesną wiedzę, jak być ŚWIADOMYM CZŁOWIEKIEM i RODZICEM; to również trener edukacji i biznesu, przedsiębiorca.


Dowiecie się:
- Jak współczesna wiedza pomaga Rodzicom wspierać dzieci w rozwoju?
- Dlaczego i jak świadomy Rodzic zarządza lepiej relacjami z dziećmi?
- Kim jest Rodzic godny zaufania, na którego można zawsze liczyć?
- Jak komunikować, aby dzieci chciały za nami podążać?


Możecie się zapisać tutaj
https://leaderschool207.clickmeeting.pl/poznamy-si…/register

wybierzcie tylko Leader School Ostrów Wielkopolski.


Poniżej zwiastun webinaru:

https://www.youtube.com/watch?v=u1JJ6xifZLo&feature=youtu.be