WAŻNE INFORMACJE dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola

UWAGA RODZICE !

W związku z aktualizacją wytycznych GIS dotyczących przedszkoli informujemy, że zmianie ulega załącznik nr 6 dotyczacy przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

Budynek przy ul. Brzechwy:
Do budynku będzie mogło wejść po troje rodziców z dzieckiem ustalonymi wcześniej wejściami . Kolejni rodzice będą wchodzić po wyjściu poprzednich.

Budynek przy ul. Waryńskiego:
Piętro – grupa IX, X
Rodzice wchodzą klatka schodową do góry i będą wpuszczani do szatni przez pracownika przedszkola . W szatni nie będzie mogło przebywać więcej niż dwoje rodziców z dziećmi.
Parter – grupa VII i VIII
Wejście do budynku przez drzwi znajdujące się po lewej stronie obok dotychczasowego wejścia do przedszkola. Po wejściu pracownik przedszkola będzie Państwa kierował do szatni, w której będzie mogło przebywać dwoje rodziców z dziećmi.

UWAGA!
Wszystkich Rodziców bezwzględnie zobowiązujemy do dezynfekowania rąk lub używania jednorazowych rękawiczek, stosowaniu maseczek i utrzymywania dystansu społecznego 1,5 m.
W szatni dzieci będą odbierane przez pracownika przedszkola i zaprowadzane do sal.
Prosimy nie przekraczać wyznaczonych w przedszkolu linii.

Załączniki: