ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Data publikacji:

DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI!


Dnia 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. W związku z panującą pandemią i aktualnymi obostrzeniami, przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy naszego przedszkola:

Wejście do przedszkola

Dzieci z grup mieszczących się w budynku przy ul. Brzechwy prosimy o wchodzenie wejściem głównym.
Dzieci z grup mieszczących się w budynku przy ul. Waryńskiego wchodzą wg następującego planu:
gr. IX i X  -  wejście główne do budynku,
gr. VII i VIII  - wejście boczne do budynku.
 
Pierwszego dnia przed wejściem prosimy o skorzystanie z dzwonka, a na zebraniach grupowych otrzymacie Państwo kod do otwarcia drzwi. Dziecku może  towarzyszyć jeden rodzic lub opiekun. Po wejściu do budynku zobowiązujemy Państwa do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa maseczką. W szatni należy zachować dystans między dorosłymi, a w sytuacjach kiedy będzie więcej osób, prosimy o odczekanie aż poprzedni rodzic wyjdzie z szatni.
 
Rodzice mogą przebywać tylko w holu i szatni, prosimy o niewchodzenie do sal.

Prosimy o zaopatrzenie wszystkich dzieci w podpisane: papcie, woreczek z rzeczami na przebranie i ręczniczek do wycierania rąk. Dzieci z grupy I przynoszą dodatkowo kocyk i małą poduszeczkę.
 
Zapraszamy Państwa na zebrania, na których zostaną omówione wszystkie sprawy związane z organizacją roku szkolnego. W związku z obostrzeniami prosimy, aby w zebraniu uczestniczył jeden rodzic, zaopatrzony w maseczkę oraz długopis.
 
Zebrania odbędą się w głównym budynku według następującego harmonogramu:
- dnia 1 września o godz. 16:30 dla grup : I, II, III, IX i X;
- dnia 2 września o godz. 16:30 dla grup : IV, V, VI, VII i VIII.
 
Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad. Liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość.  Będziemy robić wszystko, aby dzieci czuły się w przedszkolu dobrze i były bezpieczne.