Rozstrzygnięcie II Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Angielskiej "CHRISTMAS ON THE STAGE"

W II Międzyprzedszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej „CHRISTMAS ON THE STAGE” wzięło udział dwanaście ostrowskich przedszkoli, które reprezentowali zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w solowych występach.

Uczestnicy Festiwalu śpiewając świąteczne piosenki zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, ale również znajomość języka angielskiego, a oceny ich występów dokonało Jury w skład, którego wchodziła m.in. Pani Iwona Kościelak - właścicielka Szkoły Języków Obcych Happy Hello. Jury zwracało szczególną uwagę na poprawną wymowę oraz stopień trudności wybranego utworu.

Wszystkie występy były wyjątkowe, jednak na szczególne wyróżnienia zasłużyli:
- Zofia Nogowska z Przedszkola nr 2,
- Gabriel Czaiński z Przedszkola nr 8,
- Wiktoria Krawczyk z Przedszkola nr 10,
- Nadia Bąk z Przedszkola nr 13.

Nasze przedszkole reprezentowała Lilia Płókarz z grupy VII, której występ nie podlegał ocenie Jury.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w Festiwalu oraz upominki.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Festiwalu!