Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Cicho-sza" w Niedźwiedziu

Dnia 19 maja dzieci z grup: I, II, III, IX, X uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Cicho-sza” w Niedźwiedziu. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt zamieszkujących MINI ZOO, kształtowanie świadomości przyrodniczej przedszkolaków oraz integracja grup we wspólnej zabawie. Podczas wycieczki dzieci poznały wiele gatunków zwierząt domowych i egzotycznych. Ten niecodzienny, bliski  sposób poznania zwierząt był dla przedszkolaków niesamowitą przygodą. Dodatkową atrakcją była przejażdżka bryczką. Dzieci mogły również posilić się kiełbaskami z grilla oraz aktywnie spędzić czas na placu zabaw. Wycieczka była bardzo udana, co widać było po zadowolonych minach naszych przedszkolaków. Dzieci wróciły do przedszkola pełne pozytywnych wrażeń.