Olimpiada lekkoatletyczna

W dniu 14.06.2022 na kompleksie sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się  VII Olimpiada Lekkoatletyczna dla Przedszkolaków. Nasze przedszkole z dużymi sukcesami  reprezentowała 10 osobowa drużyna z grupy 7. Zajęliśmy pierwsze miejsce w biegu na 40 m oraz w sztafecie -  Kamil Penar, Wiktor Łukaszewski.  Drugie miejsce w sztafecie – Lena Kubik. Pierwsze miejsce w skoku w dal – Ewa Błaszczyk. Zwycięzcą trójboju lekkoatletycznego został Wiktor Łukaszewski.  Wielkie  gratulacje dla naszych sportowców! Jesteśmy z Was dumni! Dodatkowo podczas zmagań sportowych odbył się konkurs plastyczny. Z okazji „Roku Marii Konopnickiej”, zawodnicy wykonali prace plastyczne na temat wiersza patronki Szkoły Podstawowej nr 1. Wszystkie dzieci otrzymały medale uczestnictwa w zawodach oraz słodki poczęstunek.