Dzień Dziecka 2024

Data publikacji:
28 maja pod hasłem "Z Misiem Uszatkiem na sportowo" odbyły się obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. W tym dniu do przedszkola przybyli sami wybitni sportowcy, w salach można było spotkać piłkarzy i piłkarki, koszykarzy, baletnice, pływaków i nie tylko, wyobraźnia dzieci nie zna granic????. Na placu przedszkolnym czekała na dzieci moc atrakcji. Impreza rozpoczęła się od pokazu mody sportowej, a następnie wszystkie przedszkolaki ruszyły do wspólnej rywalizacji sportowej. Niespodzianką dla dzieci były dwa stanowiska sportowe przygotowane przez zaprzyjaźnione z naszym przedszkolem kluby sportowe, a mianowicie Taekwon-do Silla Kazimierz Kurzawski oraz Aret Akademia Krecika ????. Dzieci z wielkim entuzjazmem i zapałem wykonywały wszystkie sportowe zadania, po tych potyczkach każdy przedszkolak otrzymał medal za czynny udział w zabawach, zdrową przekąskę i coś dla ochłody ????????????????.
W tym dniu w przedszkolu unosił się także zapach pysznego popcornu, który był kolejną niespodziankalą przygotowaną przez Pana Kazimierza Kurzawskiego dla naszych dzieci.
Wesoło, kolorowo, smacznie i zdrowo - tak można podsumować tegoroczny Dzień Dziecka Misia Uszatka.
BARDZO DZIĘKUJEMY Akademii Krecika oraz Taekwon-do Silla Kazimierz Kurzawski za pomoc i czynny udział w organizacji tak pięknego dnia jak Dzień Dziecka.❤️
Szersza fotorelacja na profilu FB przedszkola