Zwiedzanie miasta

Data publikacji:
W minionym tygodniu dzieci z najstarszych grup poznawały historię miasta szlakiem "Jabłuszek ostrowskich".  Zwiedzały zakamarki Ostrowa i poznawały historię w opowieśćiach Pani przewodnik PTTK Marii Szubert- Kornaszewskiej. Dziękujemy za piękną i owocną wyprawę.