Aktualności

Data publikacji:
13 grudnia odbył się konkurs piosenki pt. "Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie. Przedszkolaki kolędują, na ludowo wyśpiewują" zorganizowany przez Przedszkole Nr 17. Z naszego przedszkola wzięła w nim udział Inga z grupy III śpiewaj...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Olaf z grupy IV. wziął udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Najpiękniejsze zabytki Ostrowa Wielkopolskiego”. Konkurs odbył się 12 grudnia w Galerii Sztuki Współczesnej, a jego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 8. Zadaniem uczestników było narysowanie węglem zabytków związany...
Pokaż więcej
Data publikacji:
30 listopada zapisał się w naszym przedszkolu jako dzień zabaw, wróżb i tańca. Przedszkolaki obchodziły Andrzejki pełne radości i śmiechu.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 22.11.2018r. w Publicznym Przedszkolu nr 13 odbył się quiz pt. "O misiu dla misia". Nasze przedszkole reprezentował Wiktor Dusza z grupy V .
Pokaż więcej
Data publikacji:
20 listopada 2018 r. Aleksandra Kuźdub z grupy VIII wzięła udział w przeglądzie wokalno-recytatorskim "Jesienne nastroje" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 15.
Pokaż więcej