Nasze przedszkole

Jesteśmy placówką publiczną założoną 01 października 1975 r.
Pierwsza siedziba przedszkola mieściła sie przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ul Asnyka 2.
W 1982 roku wybudowano nowy budynek przedszkola przy ul Jana Brzechwy 2 w którym funkjonujemy do dnia dziesiejszego.
Nasze przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dala od ruchu ulicznego, dzięki czemu dzieci mogą bawić się w przyjaznym dla nich otoczeniu. Niewątpliwym atutem „Misia Uszatka” jest duży, bezpieczny plac zabaw, pełen zieleni, która daje  dzieciom schronienie  w najbardziej nawet  słoneczne dni, a w okresie jesieni urzeka pięknem kolorów.

Zapewniamy dziecku wszechstronny rozwój i radosne dzieciństwo, każde dziecko jest jednakowo ważne, kochane i szanowane. Każdemu dziecku poświęcana jest taka sama uwaga i opieka. Tu poznaje swoje zainteresowania, rozwija wyobraźnię i realizuje marzenia.

Przedszkole dysponuje  przestronnymi, jasnymi salami, wyposażonymi w sprzęty i zabawki spełniającymi warunki optymalnego rozwoju Państwa dzieci.
Wybierając naszą placówkę macie Państwo gwarancję, że Wasze dziecko otoczone zostanie fachową opieką i życzliwością.

Wszyscy nauczyciele ukończyli studia wyższe licencjackie lub magisterskie, część z nich uzyskała dodatkowe kwalifikacje na studiach podyplomowych oraz kursach doskonalących.

Serdecznie zapraszamy!