WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Państwo!
W nawiązaniu do pisma otrzymanego w dniu 30.04.2020 r. od Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, w związku z możliwością otwarcia placówek przedszkolnych w naszym mieście, zwracamy się do Państwa z zapytaniem o podanie nam informacji, ilu rodziców musiałoby z takiej opieki w najbliższym czasie skorzystać.
Jednocześnie na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, które zostały umieszczone na stronach MEN informujemy, że:
  1. ze względu na sytuację epidemiczną organ prowadzący może ograniczyć liczebność grupy przedszkolnej,
  2. w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu,
  3. pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informację o ewentualnym skorzystaniu z opieki przedszkolnej proszę zgłaszać mailem na adres: uszatek9@poczta.onet.pl  do 02.05.2020 r. do godz. 18:00.
W zależności od ilości zgłoszeń będziemy je weryfikować  indywidualnie.