Data publikacji:
W miesiącu czerwcu reprezentanci naszego przedszkola brali udział w ogólnopolskim konkursie "Genialny przedszkolak" zorganizowanym przez Wydawnictwo SYNAPSA. Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów.
Pokaż więcej
Data publikacji:
26 maja w głównym budynku naszego przedszkola, została przygotowana wystawa prac konkursowych oraz nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”. W rezultacie do konkursu przystąpiło 23...
Pokaż więcej
Data publikacji:
27 maja w naszym przedszkolu odbył się „Turniej wiedzy z pierwszej pomocy dla dzieci 5-letnich”. W turnieju wzięli udział przedstawiciele grupy IV - Hanna Witek, Bruno Bończyk, Wojciech Pernak, grupy V - Dagmara Wachowiak, Aleksander Leśniczak, Filip Wojtasiak oraz grupy VII - Agata Zaradna, Lilia Płókarz, Wiktor...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 27.05.2021r. w Sali Sesyjnej w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym na rysunek i imię dla Pandy - maskotki spółki RZZO Sp. z o.o. zorganizowanym przez RZZO Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Cała grupa VI stworzyła piękne prace k...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dzieci z grupy II reprezentowały nasze przedszkole podczas VI Przeglądu tanecznego „Roztańczone Przedszkolaki”, którego organizatorem było Przedszkole nr 16 oraz MDK w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze przedszkolaki zaprezentowały taniec Dance – artystyczny z...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 7 maja został rozstrzygnięty konkurs "Polska w barwach tęczy" organizowany przez Przedszkole nr 12. Nasza placówka została reprezentowana przez Szymona Młotka z grupy IV. Serdecznie gratulujemy wykonania pięknej pracy plastycznej.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Mamy zaszczyt poinformować, iż w mijającym roku szkolnym 2020/2021 grupy IV, V, VII i VIII brały udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy” i po wykonaniu 26 zadań zdobyły certyfikat ukończenia tego projektu. Głów...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Julia Nowak z grupy X wzięła udział w konkursie plastycznym pt. „Wiosenne kwiaty” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Ogólnodostępne im. s. W.Wojtczak Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upomin...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Międzyprzedszkolny Konkurs „Mam Talent” organizowany przez Przedszkole nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim cieszył się dużym zainteresowaniem wśród ostrowskich przedszkoli. Wzięło w nim udział 12 placówek z całego miasta. Dzieci zaprezentował...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W marcu Maksymilian Michaś z grupy VII wziął udział w konkursie "Wiosenny stroik" organizowanym przez Przedszkole nr 3 Jaś i Małgosia. Gratulujemy!
Pokaż więcej
Data publikacji:
Serdeczne gratulacje dla Jasia Maląga z grupy VI, który zdobył II miejsce . W Międzynarodowym. Konkursie Plastycznym z okazji 90. Urodzin Plastusia pod hasłem ,, Mój przyjaciel Plastuś ”, organizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle, w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego ,, MAGICZNA...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Wielkie brawa dla Lilki Płókarz z grupy VII, która zdobyła wyróżnienie w konkursie „My English Song” organizowanym przez Przedszkole nr 7. Lilka zaśpiewała piosenkę pt. „Easter Eggs”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Pokaż więcej
Data publikacji:
1 kwietnia 2021r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Wielkanocny zajączek”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 Jarzębinka. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki. Nasze Przedszkole reprezentował Oliwier Jan...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W minionym tygodniu podsumowano konkurs "Piosenka z mojego przedszkola", którego organizatorem było Przedszkole nr 10 Kubuś Puchatek. Naszymi reprezentantami byli Wiktoria Podyma, Iga Kubica oraz Filip Woźniak z gruoy VIII. Zaśpiewali piosenkę pt. "Uciekaj...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Nasze przedszkole po raz drugi zorganizowało Miedzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczno-Plastyczny na "Najzabawniejszy wierszyk z trudnymi artykulacyjnie słowami”. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie wykazały się bardzo dużymi umiejętnościami plastycznymi i niebywałą zdolnością dykcji i popra...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W miesiącu listopadzie siedmioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w XIV Konkursie Ekologicznym "Nie pal śmieci!- Segreguj!". Piekne prace plastyczne zostały nagrodzone upominkami. Prace przygotowali: Lena Sieradzka, Hanna Wasylów, Lena Fengler, Michalina Nawrot, Filip Wojtasiak, Filip Jonczak, Adrian Śmi...
Pokaż więcej
Strona 1 z 1