Data publikacji:
W miesiącu październiku Liwia Mazik z grupy IV wzieła udział w konkursie recytatirskim "Lecą liscie, leca z drzew". Gratulujemy pieknej recytacji.
Pokaż więcej
Strona 1 z 1

KONKURS EKOLOGICZNY

Dn. 20 kwietnia 2017 roku, odbył się XI Międzyprzedszkolny konkurs ekologiczny - "PODRÓŻ Z EKOLUDKIEM" pod hasłem: "ZIELONE PŁUCA OSTROWA", podczas którego Laura Stasiak i Maliwna Zybała z gr VII godnie reprezentowały nasze przedszkole!

KONKURS WOKALNY

5 kwietnia w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się konkurs wokalny "Piosenka z mojego przedszkola" . Udziału w tym wydarzeniu podjęły się dzieci z grupy VI w składzie: Jasiek Jakubowicz, Basia Zawodna, Iga Chałupniczak, Ksawery Matysiak. Przedszkolaki wystąpiły z piosenką "Zatańcz" grając jednocześnie na bum bum rurakach. Występ był bardzo energiczny i też taka była atmosfera podczas tej imprezy.

Dokument bez nazwy

Paulinka Sobkowiak z gr VII, wzięła udział w międzyprzedszkolnym konkursie "Wielkanocny koszyczek" zorganizowanym przez Przedszkole nr 2 "Jarzębinka".

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

23 marca Marcel Mrowiński z grupy VI wziął udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego "Master of English". Marcel wykazał się bardzo dużą wiedzą. Gratulujemy!23 marca Marcel Mrowiński z grupy VI wziął udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego "Master of English". Marcel wykazał się bardzo dużą wiedzą. Gratulujemy!

Dokument bez nazwy

Dzieci z grupy X. wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno”. Organizatorem konkursu było Publiczne Przedszkole nr 3. Pierwszego dnia wiosny odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Jury postanowiło nagrodzić wyróżnieniem dzieci z grupy X. Serdecznie gratulujemy!

"O misiu dla misia"

W dniu 25 listopada Konrad Kałuży z grupy 2 reprezentował nasze przedszkole w konkursie recytarsko - wokalny. Jego piękny występ spodobał się jurorom i publiczności.

„ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI 2016”

W czwartek 17 listopada dzieci z grupy VII wzięły udział w II Ostrowskim Przeglądzie  Tanecznym „ Roztańczone przedszkolaki 2016”. Impreza odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Na scenie można było podziwiać tańce różnego gatunku: od baletu aż po muzykę country. Ideą przeglądu jest rozpowszechnianie tańca wśród najmłodszych oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wśród szerszej publiczność. Nasze przedszkolaki zatańczyły taniec kowbojski, który wypadł im wspaniale. GRATULUJEMY !

Festiwal dyń

W ostatnim tygodniu października  w Przedszkolu nr 16 odbył się "Festiwal dyń".  W konkursie tym z naszej placówki wziął udział Marcel Mrowiński z grupy VI. Marcel ma wyjątkowe zdolności plastyczne i ze swojej dyni zrobił słodkiego diabełka:). Na wystawie zagościły dyniowe kukiełki, postacie z bajek wykonane przez dzieci.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i upominki, a w ciepłej, jesiennej atmosferze smakowali dyniowych ciasteczek i brali udział w zabawach z dynią:).

X KONKURS EKOLOGICZNY

Już X raz odbył się konkurs ekologiczny organizowany przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Celem konkursu było propagowanie nawyków prawidłowej segregacji odpadów, a także  podejmowanie działań na rzecz ochrony przyrody. Przedszkolaki z naszego przedszkola tradycyjnie biorą udział w każdej edycji tego konkursu. Tym razem było podobnie.  Dzieci z grupy VI  i VII przygotowały prace pod hasłem ,,Odpady segregujesz - środowiska nie trujesz" z wykorzystaniem odpadów segregowanych. Na konkurs trafiły prace : Arkadiusza Kosatka. Filipa Urbaniaka, Kacpra Urbaniaka, Malwiny Zybały, Laury Stasiak i Jakuba Pastuchy.

"PRZEDSZKOLAKI BEZPIECZNE DZIECIAKI-KOLEJ NA POCIĄG"

Wraz z początkiem września Mikołaj Majewski z gr IV wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla przedszkoli „Przedszkolaki Bezpieczne Dzieciaki- kolej na pociąg”. Choć nie udało się zdobyć wyróżnienia jesteśmy bardzo dumni z tego, że wraz z rodzicami i siostrą wykonał wspaniałą pracę. GRATULIJEMY!!!

"EKO- ZDROWO - NA SPORTOWO"

Dnia 22 .04 .2016 r. dzieci z grupy V -Kacper Borowicz i Marcel Mrowiński wzięli udział w kolejnej edycji konkursu ekologicznego w P.P nr 14" Maluszek". Wszystkie dzieci biorące udział podzielone były na drużyny . Nasze przedszkolaki były w drużynie "Zielonych" i jak przystało na" Zielonych " sprawdzili się na "6". W konkurencjach sportowych wykorzystano różne materiały jak: gazety ,makulatura ,rurki tekturowe po ręcznikach papierowych, butelki plastikowe po napojach, sznurki, nakrętki ,itp.  Kacper i Marcel swoją zwinnością, szybkością i dokładnością pokonali  wszystkie zadania bez żadnych problemów i z wielką radością:). Na koniec wykazali się dodatkowo  wielką wyobraźnią i niezwykłym talentem plastycznym  w tworzeniu kompozycji przestrzennej z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Konkurs ten okazał się wspaniałą zabawą . Dzieci otrzymały ekologiczne medale i upominki:). Szczęśliwe i spełnione wróciły z Eko -przygody dzieląc się swoimi wrażeniami z kolegami.

Mam talent 2016

W środę 20 kwietnia odbył się kolejny  międzyprzedszkolny konkurs „Mam Talent” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9. Swoje talenty zaprezentowały dzieci z 9 ostrowskich przedszkoli, a także członkowie jury, pokazując dzieciom, że w każdym wieku można odkrywać w sobie zdolności i cieszyć się nimi. W ocenie jury wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały i zostały nagrodzone. Nasze przedszkole reprezentowała Nela Mydlak. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

Konkurs plastyczny "wielkanocne zwierzątko"

W marcu w przedszkolu ogłoszono konkurs plastyczny na "Wielkanocne zwierzątko" . Napłynęło bardzo dużo ciekawych i pomysłowych prac, wszyscy  się starali, aby jego zwierzątko było najładniejsze. Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzcę, dlatego wszystkie prace zostały wyróżnione a ich wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim uczestnikom oraz rodzicom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy!

Piosenka z naszego przedszkola

16 marca 2016 r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się konkurs wokalny „Piosenka z mojego przedszkola” dla dzieci z ostrowskich przedszkoli. Organizatorem konkursu było Publiczne Przedszkole nr 10 im. Kubusia Puchatka w Ostrowie Wielkopolskim.

W konkursie wziął udział zespół wokalny w składzie: Gabriela Walendowska i Jan Jakubowicz z grupy piątej oraz Nela Mydlak i Hubert Gaicki z grupy szóstej.

Dzieci zaśpiewały piosenkę „Kłótnia wielkanocna”, a po udanym występie nie kryły swojej radości z udanego występu.

Wszystkie śpiewające dzieci otrzymały upominki i dyplomy. Wyróżnione zostały trzy przedszkola, a wśród nich nasze przedszkolaki. Jeszcze raz gratulacje dla naszych „wielkich artystów” i podziękowania dla Pana Rafała Jakubowicza za piękne zdjęcia :)

Recyklingowe zwierzątko

W minioną sobotę (12.03) w OCK-u odbyła się uroczysta gala wręczenianagród w konkursie pod hasłem "Recyklingowej Zwierzątko". Przedstawiciele z grupy III wspólnie z p. Anią i p. Kasią wykonali pingwina, który okazał się jedną z najlepiej ocenionych prac. Otrzymaliśmy wyróżnienie oraz wspaniałe nagrody, a przy tym nauczyliśmy się, że niektóre odpady możemy po raz drugi wykorzystać i świetnie się przy tym bawić.

Zimowe śpiewanie.....

Jak co roku w grudniu Publiczne Przedszkole nr 17 „Ciuchcia” zorganizowało przegląd kolęd pod hasłem :" Zimowe śpiewanie, radosne kolędowanie" . Nasze przedszkole reprezentowała Weronika Wilczyńska z grupy IV wraz z rodzicami, dziadkami, a także młodszą siostrzyczką Zuzanną śpiewając pastorałkę " Aniołek maleńki jak wróbelek". Przemiła atmosfera i wspólne kolędowanie wprowadziło nas w cudowny przedświąteczny klimat...

Misiowy konkurs

25.11 to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w Publicznym Przedszkolu nr 13 im. Sindbada odbył się konkurs wokalno-recytatorski pt."O Misiu, dla Misia". Nasze przedszkole reprezentował Ksawery Zmyślony z grupy IV, który zaprezentował wiersz Czesława Janczarskiego pt. "Naprawiamy Misia". Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy udziału i wyjątkowej interpretacji misiowego repertuaru :)

PRZEGLĄD TANECZNY „ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI”

W dniu 19.11.2015r. dziewczynki z grupy VI reprezentowały nasze przedszkole na Przeglądzie Tanecznym „Roztańczone Przedszkolaki 2015” organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 16 i Młodzieżowy Dom Kultury. Wystąpiły – Agnieszka Ampuła, Kaźmierczak Alicja, Kłysz Amelia, Mydlak Nela, Sobkowiak Paulina, Stasiak Laura, Zimna Hanna, Zybała Malwina. Dziewczynki zaprezentowały balet do utworu „Mam tę moc” Sylwii Przetak do Filmu „Kraina lodu” przygotowany przez panią Honoratę Talagę. Małe baletnice bardzo się postarały, aby wypaść jak najlepiej - wielkie gratulacje! Podczas przeglądu panowała miła atmosfera, a na koniec wszyscy otrzymali upominki. Był to miło spędzony czas razem z rówieśnikami z innych przedszkoli.

IX konkurs ekologiczny

,, Plastik, papier oraz szkło, segregacja to jest to ! "

 Pod takim właśnie hasłem odbył się IX konkurs ekologiczny organizowany przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Celem konkursu było propagowanie nawyków prawidłowej segregacji odpadów,a także  podejmowanie działań na rzecz ochrony przyrody.

       Przedszkolaki z naszego przedszkola tradycyjnie biorą udział w każdej edycji tego konkursu. Tym razem było podobnie.  Dzieci z grupy V  i VI przygotowały prace pod hasłem ,,Ekopojazd przyszłości" z wykorzystaniem odpadów segregowanych. Na konkurs trafiły prace : Amelki Kłysz, Gabrysi Walendowskiej, Adama Sobczaka , Antka Kubicy oraz Marcela Mrowińskiego.

    Radosnym podsumowaniem konkursu  było uroczyste wręczenie nagród w OCK połączone z ciekawymi występami artystycznymi przedszkolaków oraz uczniów ostrowskich szkół.

XII konkurs recytatorski

W miniony czwartek (05.11.2015) Mała Scena OCK przepełniona była młodymi artystami z ostrowskich przedszkoli. Wszystko to za sprawą XII Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 9 im. Misia Uszatka. Konkurs odbywał się pod hasłem : „Wiersze pisane dźwiękiem”. Nasze przedszkole reprezentował Jaś Jakubowicz.

"Kapelusz pani jesieni"

12 października w Przedszkolu nr 16 odbyło się II Jesienne Spotkanie pod hasłem „Kapelusz Pani Jesieni”. W konkursie brały udział przedszkolaki 5 letnie z ostrowskich przedszkoli, których zadaniem było wykonanie kapelusza dla Pani Jesień i zaprezentowanie go w trakcie pokazu. Nasze przedszkole reprezentowała Hanna Zimna z grupy VI przygotowana przez p. Honoratę Talaga. Każda mała modelka otrzymała wyróżnienie i dyplom.

"Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie"

W grudniowe przedpołudnie w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się śpiewanie pastorałek, kolęd , piosenek zimowo-świątecznych przez dzieci z ostrowskich przedszkoli. Organizatorem tej świątecznej imprezy muzycznej było  przedszkole nr 17 " Ciuchcia". W pięknej ,ciepłej, zimowo-świątecznej scenerii  dzieci wspólnie z swoimi babciami, dziadkami wykonywały świąteczne utwory. W jury zasiedli : Dyrektor Przedszkola nr 9 G. Kołacka, Dyrektor Przedszkola nr 13 M. Krzyżaniak i pan Adam Wasiela. Nasze przedszkole reprezentowała Amelka Ratajczak wraz ze swoją babcią wykonując  kolędę "Jezus Malusieńki". Duetowi  na skrzypcach przygrywała siostra Amelki, Wiktoria Ratajczak i pani Joanna Napruszewska - Pronobis na pianinie elektrycznym ( n-lka Przedszkola nr 9).  Był to mile spędzony czas, który wprowadził publiczność w iście świąteczny nastrój, wzmacniając więzi  rodzinne miedzy pokoleniami. Występujący otrzymali dyplomy i podziękowania, dzieci ciekawe upominki!

EKOWĘDROWANIE - ŚRODOWISKA UZDRAWIANIE

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola mogły wziąć udział w VIII już Konkursie Ekologicznym " Ekowędrowanie- środowiska uzdrawianie". Tego rocznym tematem prac był EKOSMOK- strażnik czystego środowiska. Prace na konkurs przygotowały dzieci z grup: V, VI, VII i IX: Amelia Ratajczak, Maja Woźniak, Gabrysia Lubieniecka, Lena Dusza, Patrycja Pawlak, Mateusz Michalak, wraz ze swoimi paniami. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas Gali Finałowej w Ostrowskim Centrum Kultury. Prace wszystkich przedszkolaków zostały nagrodzone, dzieci poza dyplomem otrzymały  upominki.

„KAPELUSZ PANI JESIENI”

12 października w Przedszkolu nr 16 odbyło się II Jesienne Spotkanie pod hasłem „Kapelusz Pani Jesieni”. W konkursie brały udział przedszkolaki 5 letnie z ostrowskich przedszkoli, których zadaniem było wykonanie kapelusza dla Pani Jesień i zaprezentowanie go w trakcie pokazu. Nasze przedszkole reprezentowała Hanna Zimna z grupy VI przygotowana przez p. Honoratę Talaga. Każda mała modelka otrzymała wyróżnienie i dyplom.

I Jesienne Spotkanie pod hasłem „Pani Jesień”

W listopadzie w Przedszkolu nr 16 odbyło się I Jesienne Spotkanie  pod hasłem „Pani Jesień”. W konkursie brały udział  dziewczynki  5-6 letnie z ostrowskich przedszkoli, których zadaniem było wcielenie się w rolę modelek i zaprezentowanie w trakcie pokazu swojej jesiennej kreacji. Nasze przedszkole reprezentowała Maja Pawlak  z gr. VII przygotowana przez p. Agatę Matuzelską. Maja swym strojem i gracją zachwyciła jury. Każda mała modelka otrzymała wyróżnienie i dyplom. Nasza reprezentantka dodatkowo została nagrodzona za najciekawszą kreację.

"Czyste Środowisko - Najlepsze Uzdrowisko"

Na początku listopada w OCK odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia Ekologicznego Konkursu Plastycznego "Czyste Środowisko - Najlepsze Uzdrowisko" zorganizowanego przez Gminę Miasto Ostrów Wlkp. Dzieci z grupy V i VI w składzie : J. Nowak, I. Borowicz, S. Kłodziej, A. Kociemba, M. Nowacki, I. Szymczak, K. Szymczar, A. Kłysz i L. Wyrwińska wykonały wspólnie ciekawą pracę na w/w temat. Dzieci wraz z opiekunami B. Szymanowską i A. Wiertelak otrzymały zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród. Dzieci obejrzały wcześniej spaktakl  o tematyce ekologicznej w wykonaniu aktorów z Krakowa, po czym odebrały podziękowania i nagrody z rąk pani wiceprezydent M. Maląg.

Konkurs Patriotycznej Piosenki Przedszkolnej " Małe Orły"

Dnia 06 listopada 2014r. w Przedszkolu Sióstr Salezjanek odbył się Konkurs Partiotycznej Piosenki Przedszkolnej " Małe Orły". Tym razem mali uczestnicy, swoimi umiejętnościami wokalnymi uczcili 70 Rocznicę Powstania Warszawskiego oraz utrwalili wiadomości związane z historią Polski. Nasze przedszkole reprezentowała Maja Wożniak z gr. VI przygotowana przez p. Anię Wiertelak. Maja bezbłędnie wykonała piosenkę " Pałacyk Michla" , swym wykonaniem zachwyciła jury, organizatorów i zebraną publiczność. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy i nagrody.

Teatralki 2014

W bieżący roku szkolnym założyłyśmy /Małgorzata Kierzkowska, Barbara Szymanowska, Sławomira Perz/   „ Kółko teatralne średniaka i starszaka”.  Dało ono dzieciom  możliwość spontanicznej zabawy z rówieśnikami, oderwania od rzeczywistości. Rozwijało umiejętność współdziałania, podporządkowania się i obcowania z innymi. Dzięki kontaktom ze sztuką dzieci rozwijały  myślenie, inteligencję, wyobraźnię poznawało skutki zachowań bohaterów, wnikało w ich przeżycia co  sprzyjało rozładowaniu napięcia i energii, przyniosło  radość i satysfakcję. Jednym z projektów naszego kółka  był teatrzyk pt. „ Komputer i bajki . Do tego spektaklu dostosowałyśmy  scenariusz i opracowałyśmy  stronę muzyczną  przedstawienia oraz zatroszczyłyśmy  się o potrzebne rekwizyty. Z tym przedstawieniem dzieci z grupy teatralnej miały okazję z powodzeniem  zaprezentować się na Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych TEATRALKI 2014 , który odbył się 15 maja tegoż roku w Młodzieżowym Domu Kultury. Satysfakcja dzieci z grupy teatralnej była bardzo duża, bowiem każde z nich otrzymało indywidualną nagrodę oraz wspólną nagrodę dla całego  zespołu. Nasze teatrzyki prezentowaliśmy również  uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 5 i 9, dzieciom z Przedszkola nr 1 oraz naszym przedszkolakom i ich rodzicom.  

KONKURS EKOLOGICZNY

24 kwietnia 2014 Bartek Szwajda i Ola Łukasiewicz z grupy VI wzięli udział w IX Konkursie Ekologicznym, organizowanym przez Przedszkole nr 14. Tematem tegorocznego konkursu było zdrowe odżywianie. Oprócz prezentowania wiedzy na ten temat, dzieci rozegrały konkurencje sportowe z wykorzystaniem warzyw. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy.

Konkurs logopedyczny

W naszym przedszkolu odbył się pierwszy  konkurs logopedyczno – plastyczny, składający się z dwóch etapów:

I etap  to ułożenie wiersza składającego się z co najmniej sześciu wersów i wykonanie do niego pracy plastycznej.

II etap to  nauczenie się wiersza na pamięć oraz odtworzenie jego treści przed publicznością.

Uczestników było 14. Wszyscy zaprezentowali się rewelacyjnie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że każde dziecko będzie w przyszłości  DOSKONAŁYM  MÓWCĄ.

Konkurs religijny

24 kwietnia, w przededniu kanonizacji Jana Pawła II odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  ,,Jan Paweł II w moich oczach” skierowanego do dzieci z ostrowskich przedszkoli. W konkursie wzięło udział 18 dzieci z 6 przedszkoli. W grupie 5-latków I miejsce zajęła Anna Panek,  III miejsce - Lena Skowronek. W grupie 6-latków I miejsce zajęła Aleksandra Łukasiewicz, II miejsce – Marta Mrowińska. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

KONKURS WOKALNY

Dnia 19 marca 2014 dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie wokalnym "Piosenki z mojego przedszkola". Uczestnikami konkursu było czworo dzeci: Ania Bejster i Dobrusia Michalak z grupy III oraz Amelia Ratajczak i Maksym Wyrwiński z grupy II. Konkurs zorganizowano w OCKU-u przy ulicy Raszkowskiej na małej scenie. Mali uczestnicy tego konkursu wspięli się na wyżyny swoich możliwości i pomimo tremy zaśpiewali na piątkę z plusem. Efektem tego były wspaniałe nagrody i dyplomy oraz szczęśliwe buzie uczestników.

Konkurs ekologiczny MZO

12 grudnia Zuzanna, Kinga , Aleksandra , Olaf , Małgorzata i Szymon uczestniczyli w rozstrzygnięciu VII Konkursu Ekologicznego "Odpadów segregowanie- pozytywne działanie". W nagrodę za swoje prace plastyczne dzieci otrzymały upominki i mogły uczestniczyć w programie artystycznym, który odbył się w Ostrowskim Centrum Kultury.

Ekologiczny Konkurs Plastyczny

"Czyste powietrze wokół nas" pod takim hasłem odbył się Plastyczny Konkurs Ekologiczny organizowany przez Miasto Ostrów Wlkp, do wzięcia którego zaprosił prezydent Miasta Jarosław Urbaniak. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy III: Ola Śniegoska, Dobrusia Michalak, Gabrysia Banach oraz Małgosia Matuszczak., pod opieką pani Kasi Kurdziel wykonały barwny plakat wykorzystując różne techniki plastyczne. Niestety z powodu choroby nie mogły wziąść udziału w uroczystym wręczeniu nagród, otrzymały je w terminie późnieszym z rąk Pani Dyrektor w naszym przedszkolu.

X KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 26 listopada 2013 nasze przedszkole było organizatorem X Jubileuszowego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury i wzięły w nim udział dzieci z prawie wszystkich ostrowskich przedszkoli. Organizatorkami konkursu były Panie Anna Wiertelak i Sławka Perz. Dzieci recytowały wiersze, które opisywały świat dorosłych widziany oczami dziecka. Jury spośród 33 uczestników wyłoniło sześcioro dzieci, które z aktorskim kunsztem i w szczególnie wyrazisty sposób ukazały emocje zawarte w utworach literackich. W 10-tej edycji konkursu wyróżniono:
  • Zuzanna Nowak-Przedszkole nr1
  • Julia Ruda-Przedszkole nr3
  • Dominik Krzyżanowski-Przedszkole s. W.Wojtczak
  • Hanna Kuświk-Przedszkole Sióstr Salezjanek
  • Patrycja Kortus-Przedszkole nr9
  • Livia Majewska-Przedszkole nr10
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne nagrody a za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy rodzicom z grupy III i VI.

Festiwal Piosenki Patriotycznej

Dnia 14 listopada Marta Mrowińska, Oliwia Koziarska i Aleksandra Graf reprezentowały nasze przedszkole na Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Małe Orły 2013". Dziewczynki zaśpiewały pieśń "Przybyli Ułani pod okienko". Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami, a także otrzymały dyplomy za udział w festiwalu.

Międzyprzedszkolny konkurs „Mam talent" 25.04.2013r

Międzyprzedszkolny konkurs „Mam talent” w Ostrowskim Centrum Kultury . Wyróżnienie otrzymał Jasiu Michalak.

„Eko-postawa dobra zabawa” 22.04.2013r

Udział Ewy Kaszyńskiej, Ani Karolak i Zuzi Świątek w międzyprzedszkolnym konkursie ekologicznym „Eko-postawa dobra zabawa”.

"Piosenka z mojego przedszkola" 27.03.2013r

Udział Marty Mrowińskiej, Kingi Kaźmierczak, Mai Ostendy, Julii Drapały i Michaliny Nowackiej w konkursie wokalnym „Piosenka z mojego przedszkola” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 10.

„Wielkanocna pisanka” 27.03.2013r

Wyróżnienie dla Zuzi Madej i Julki Wróbel w konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”.

„Wielkanocne zwierzątko” 26.03.2013r

Wyróżnienie dla Amelii Chwiłkowskiej w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocne zwierzątko” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 9 im. Misia Uszatka.

Przedszkolny konkurs „Mam talent” 19.03.2013r

Dnia 19.03.2013r odbył się przedszkolny konkurs „Mam talent”, który cieszył się ogromną popularnością wśród naszych milusińskich. Oto lista dzieci, które starły się zaprezentować swoje talenty: Marcin Cybułka, Szymon Łukaszewski, Małgosia Matuszczak, Bartek Nadolny, Joasia Różanek, Ola Nowacka, Ania Panek, Oliwka Koziarska, Joasia Szukowska, Milena Rachwalska, Weronika Sroczyńska, Kasia Biela, Jasiu Michalak, Gabrysia Grzegorek, Ewa Kaszyńska, Paweł Frąszczak, Maja Ratajczak, Ola Skoczylas, Julia Nowak. Wyróżnienia otrzymali: Maja Ratajczak, Ola Skoczylas ,Gabrysia Grzegorek i Jasiu Michalak i w ten sposób dzieci te zakwalifikowały się do konkursu międzyprzedszkolnego.

Konkurs wiedzy o Misiu Uszatku 15.12.2012r

Konkurs wiedzy o Misiu Uszatku, w którym brali udział: Maja Warszawska, Szymon Łukaszewski, Aleksandra Nowacka.

„Zimowe śpiewanie- świąteczne kolędowanie” 12.12.2012r

Udział Mai Warszawskiej, Gabrysi Banach i Małgosi Matuszczak w konkursie muzycznym „ Zimowe śpiewanie- świąteczne kolędowanie”.

„Małe Orły” 30.11.2012r

Udział Zuzi Świątek, Lilii Malinowskiej i Filipa Zarzecznego w międzyprzedszkolnym konkursie piosenki patriotycznej „Małe Orły”.

„Jak żyjecie na Eko-planecie” 26.11.2012r

Udział Ewy Kobylańskiej, Wojtka Zamojskiego, Lilii Malinowskiej, Ewy Kaszyńskiej, Alicji Przybylskiej, Magdaleny Galińskiej w Konkursie Plastycznym „Jak żyjecie na Eko-planecie” zorganizowanym przez MZO, pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka.

„Śmieszne wierszyki dla małych dzieci ” 16.11.2012r

Wyróżnienie dla Marcina Cybułki podczas konkursu recytatorskiego „Śmieszne wierszyki dla małych dzieci ”zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 9 im. Misia Uszatka.

XIII Olimpiada sportowa - zdrowotna PCK 11.12.2012r.

Udział dzieci w zmaganiach sportowych podczas XIII Olimpiady Sportowo-Zdrowotnej PCK : Ewa Kobylańska, Zuzia Świątek, Mikołaj Kubiak, Igor Pietrzak, Piotr Matuszczak, Tymek Frankiewicz, Ania Karolak, Patrycja Kortus.