Data publikacji:
W dniu 19.04. Zosia z grupy V reprezentowała nasze przedszkole na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie z Języka Angielskiego zorganizowanej przez Przedszkole nr 8 w Ostrowie Wielkopolskim. Zosia nie tylko świetnie poradziła sobie we wszystkich zadaniach zespołowych, ale również dobrze się przy ty...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dziś Oliwka z grupy X reprezentowała nasze przedszkole na V Międzyprzedszkolnym Konkursie Logopedyczno-Plastycznym na "Najzabawniejszy wierszyk z trudnymi artykulacyjnie słowami". Oliwka byłaś wspaniała Organizatorem konkursu po raz V jest nasze Przedszkole nr 9 Miś U...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 20 marca w Ostrowskim Domu Kultury odbył się konkurs pod tytułem "Piosenka z mojego przedszkola."Organizatorem konkursu było Przedszkole nr10. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy II: Irenka Mejer, Lena Szyszka, Nina Rychlik. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pod tytułem "Świat realny jest...
Pokaż więcej
Data publikacji:
28 lutego Kacper Starzec z grupy VIII reprezentował nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie „Baśnie, bajki, bajeczki” pod hasłem „Bajki naszych dziadków”. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 11 Calineczka. Zadaniem uczest...
Pokaż więcej
Data publikacji:
21 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bóg posłał Anioła". Na konkurs wpłynęło 36 wyjątkowych prac. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Wszystkie Aniołki zostały przekazane na kiermasz świąteczny, a dochód z ich sprzedaży zasilił konto Wielkiej Orkiestry...
Pokaż więcej
Data publikacji:
18.12.23 Milena Janaszek z grupy III reprezentowała nasze przedszkole w konkursie "Najpiękniejszy łańcuch choinkowy" organizowany przez Niepubliczne Przedszkole Nasz Domek w Ostrowie Wlkp. Gratulacje dla Milenki.
Pokaż więcej
Data publikacji:
14 grudnia Ania Sowa z grupy nr 10 brała udział w przeglądzie „Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie”. Przegląd odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury, w którym brały udział dzieci z różnych przedszkoli. Występy wyszły tak pięknie, że wszystkie dzieci otrzymały p...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W zeszłym tygodniu odbyło się roztrzygniecie XVII konkursu Ekologicznego „Ekologia, świąteczne marzenie” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, które odbyło się w Ostrowskim Centrum Kultury. W konkursie brały udział dzieci i młodzież z ostrowskich przedszkoli i szk...
Pokaż więcej
Data publikacji:
24 października w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się VII Międzyprzedszkolny Przegląd Wokalno- Recytatorski pt.: "Jesienne nastroje" zorganizowany przez Przedszkole nr 15. Nasze przedszkole reprezentowała Hanna Gorgolewska z grupy VIII, która zaśpiewała piosenkę Marii Koterbskiej...
Pokaż więcej
Data publikacji:
16 października dzieci z grupy V, VI i VIII reprezentowały nasze przedszkole w XXIV Olimpiadzie Sportowo-Zdrowotnej organizowanej przez PCK w Szkole Podstawowej nr 9. Drużyna świetnie sobie poradziła, wykazując się zręcznością, szybkością i umiejętnością p...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 26 września dziewięcioro 6- latków z naszego przedszkola wzięlo udział w "IX Zabawach z piłką" organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Dzieci miały okazję jako druż...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 9 maja 2023r. w Przedszkolu nr 14 odbyła się XIV edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego „Podróż z Ekoludkiem” pod hasłem „WODA TO ŻYCIE!"”. W konkursie reprezentowali nas Kacper Szewczyk i Wojtek Mosiński z gr VIII. Chłopcy świetnie poradzili sobie we wszystk...
Pokaż więcej
Data publikacji:
04.04 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu "Wielkanoc w barwach tęczy", które zorganizowało Przedszkole nr 12 Tęcza. Wszystkie dzieci w tym nasz Adam otrzymały wyróżnienie za pracę, pomysłowość i wykonanie zada...
Pokaż więcej
Data publikacji:
4 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego "Wielkanocny Zajączek", którego organizatorem było Przedszkole nr 2 Jarzębinka. Nasze przedszkole reprezentowała Wiktoria Bartczak z grupy I, która z pomocą pań wykonała zają...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 16.03. odbył się "IV miedzyprzedzkolny konkurs logopedyczno- plastyczny Na najzabawniejszy wierszyk z trudnymi artykulacyjne słowami ". Nasze przedszkole reprezentował Filip Woźniak
Pokaż więcej
Data publikacji:
Nasze przedszkolaki Kaja i Kateryna reprezentowały przedszkole na organizowanym przez Przedszkole nr 1 konkursie pod tytułem „ Polski kolego poznaj flagę Państwa Ukraińskiego- Ukraiński kolego poznaj flagę Państwa Polskiego”. Dziewczynki pod okiem Pań stworzyły piękne flagi i za ich wykonanie otr...
Pokaż więcej
Data publikacji:
20 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bóg posłał Anioła". Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki. Prace konkursowe - Aniołki zostały przekazane na kiermasz świąteczny. Dochód ze sprzedaży zasilił zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestr...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Ewa z grupy 3 wzięła udział w konkursie „Eko Choinka”organizowanym przez przedszkole Nasz Domek i otrzymała wyróżnienie za wykonaną pracę. A to efekt samodzielnej pracy Ewy. Gratulujemy!!!
Pokaż więcej
Data publikacji:
Przedszkole nr 17 Ciuchcia organizowało XV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki pod hasłem: "Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie. Przedszkolaki się radują, Mikołajkowe przeboje wyśpiewują". Nasze przedszkole reprezentowała Zosia z grupy IX, śpiewaj...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W piątek 2 grudnia w Galerii Sztuki Współczesnej odbył się konkurs plastyczny „Zima na szkle” zorganizowany przez Przedszkole nr 8 Krasnal Hałabała. Nasze przedszkole reprezentował Mikołaj Bargiel z grupy V. Mikołaj wyczarował przepię...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W dniu Pluszowego Misia, 25 listopada Tymek z grupy V reprezentował nasze przedszkole w konkursie pt.: "O Misiu dla Misia" zorganizowanym przez Przedszkole nr 13 "Sindbad" w Ostrowie Wlkp. Z tej okazji wszystkie zaproszone dzieci musiały wykazać się wi...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 18 października odbył się VI Przegląd wokalno-recytatorski "Jesienne nastroje" , podczas którego nasz reprezentantka Zosia Ceglarek z gr VIII wyrecytowała wiersz pt. "Jesienią" Danuty Wawiłow. Serdecznie gratulujemy
Pokaż więcej
Data publikacji:
W miniony poniedziałek 6- latki z naszego przedszkola wzięły udział w zawodach sportowych podczas XXIII Olimpiady Sportowo- Zdrowotnej PCK pod hasłem: "O ZDROWIU NA WESOŁO". Dzieci bawiły się świetnie i dały z siebie wszystko zajmując II miejsce
Pokaż więcej
Data publikacji:
13 września dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach sportowych "VII Zabawy z piłką" zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk" przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze prze...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W dniu 14.06.2022 na kompleksie sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się VII Olimpiada Lekkoatletyczna dla Przedszkolaków. Nasze przedszkole z dużymi sukcesami reprezentowała 10 osobowa drużyna z grupy 7. Zajęliśmy pierwsze miejsce w biegu na 40 m oraz w sztafecie - Kamil Penar, Wiktor Łu...
Pokaż więcej
Data publikacji:
28 kwietnia po raz kolejny nasze przedszkole było organizatorem Międzyprzedszkolnego przeglądu „Mam Talent”. Do udziału zgłosiło się 10 placówek z terenu naszego miasta. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności i zachwyciły w...
Pokaż więcej
Data publikacji:
16 marca w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się rozstrzygnięcie IX Międzyprzedszkolnego Konkursu ,,Piosenka z mojego Przedszkola”. W konkursie wzięło udział 14 ostrowskich przedszkoli, wyróżniono Marysię Olejnik i Oliwię Garlik, które zaprezentowały się w piosence " Popatrzc...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Aleksandra Przygoda z grupy X reprezentowała nasze przedszkole w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Kulinarnym Masterchef Junior pt. „Samo zdrowie” zorganizowanym przez Przedszkole nr 16 w Ostrowie Wielkopolskim. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie zdrowego podwieczorku dla przeds...
Pokaż więcej
Data publikacji:
"Baśniowa rodzina w obiektywie” to konkurs skierowany dla całej rodziny, organizowany przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej z Niedźwiady Dolnej. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdjęcia członków swojej rodziny w wybranej scenerii i strojach z dowolnej baśni literacki...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dzieci z grupy V wzięły udział w IV Przedszkolnym Festiwalu Tańca Ludowego, którego organizatorem było Przedszkole nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim. Nasi mali artyści zatańczyli taniec ludowy "Polka prawdziwa", a za piękny występ otrzymali nagrod...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W listopadzie rozstrzygnięto Konkurs Fotograficzno-Plastyczny pod hasłem: „Ostrów Wielkopolski jesienią” zorganizowany przez Przedszkole nr 8 Krasnal Hałabała. Nasze przedszkole reprezentowała Kornelia Stencel z grupy VII, a za piekną i pomysłową pracę wykonaną techniką kolażu otrzymała...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W dniu 4 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie V Międzyprzedszkolnego Przeglądu Wokalno-Recytatorskiego pt. "Jesienne nastroje" zorganizowanego przez Przedszkole nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim. Reprezentantką przedszkola była Zofia Tomczak z grupy VI, która zaprezentowała...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Pod koniec września dzieci z grupy X reprezentowały nasze przedszkole podczas VI Przeglądu Wieńców, Stroików i Bukietów Dożynkowych, krórego organizatorem było Przedszkole Nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy...
Pokaż więcej
Data publikacji:
26 października odbyła się XXII Olimpiada Sportowo-Zdrowotna dla przedszkolaków organizowana przez oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze przedszkole reprezentowało dziesięcioro dzieci z grup V, VI i VII: Lena...
Pokaż więcej
Data publikacji:
21 września w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się VI Olimpiada Lekkoatletyczna dla Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowało 10 zawodników wyłonionych z najstarszych grup: grupy 3, 5 i 6. Każdy z zawodników startował w trzech konkurencjach lekkoat...
Pokaż więcej
Data publikacji:
10 września 2021 r. w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej w Ostrowie Wielkopolskim nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pt. "Ekologiczne owady" organizowanego przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski. Nasze przedszkole repreze...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W miesiącu czerwcu reprezentanci naszego przedszkola brali udział w ogólnopolskim konkursie "Genialny przedszkolak" zorganizowanym przez Wydawnictwo SYNAPSA. Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów.
Pokaż więcej
Data publikacji:
26 maja w głównym budynku naszego przedszkola, została przygotowana wystawa prac konkursowych oraz nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”. W rezultacie do konkursu przystąpiło 23...
Pokaż więcej
Data publikacji:
27 maja w naszym przedszkolu odbył się „Turniej wiedzy z pierwszej pomocy dla dzieci 5-letnich”. W turnieju wzięli udział przedstawiciele grupy IV - Hanna Witek, Bruno Bończyk, Wojciech Pernak, grupy V - Dagmara Wachowiak, Aleksander Leśniczak, Filip Wojtasiak oraz grupy VII - Agata Zaradna, Lilia Płókarz, Wiktor...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 27.05.2021r. w Sali Sesyjnej w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym na rysunek i imię dla Pandy - maskotki spółki RZZO Sp. z o.o. zorganizowanym przez RZZO Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Cała grupa VI stworzyła piękne prace k...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dzieci z grupy II reprezentowały nasze przedszkole podczas VI Przeglądu tanecznego „Roztańczone Przedszkolaki”, którego organizatorem było Przedszkole nr 16 oraz MDK w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze przedszkolaki zaprezentowały taniec Dance – artystyczny z...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dnia 7 maja został rozstrzygnięty konkurs "Polska w barwach tęczy" organizowany przez Przedszkole nr 12. Nasza placówka została reprezentowana przez Szymona Młotka z grupy IV. Serdecznie gratulujemy wykonania pięknej pracy plastycznej.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Mamy zaszczyt poinformować, iż w mijającym roku szkolnym 2020/2021 grupy IV, V, VII i VIII brały udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy” i po wykonaniu 26 zadań zdobyły certyfikat ukończenia tego projektu. Głów...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Julia Nowak z grupy X wzięła udział w konkursie plastycznym pt. „Wiosenne kwiaty” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Ogólnodostępne im. s. W.Wojtczak Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upomin...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Międzyprzedszkolny Konkurs „Mam Talent” organizowany przez Przedszkole nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim cieszył się dużym zainteresowaniem wśród ostrowskich przedszkoli. Wzięło w nim udział 12 placówek z całego miasta. Dzieci zaprezentował...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W marcu Maksymilian Michaś z grupy VII wziął udział w konkursie "Wiosenny stroik" organizowanym przez Przedszkole nr 3 Jaś i Małgosia. Gratulujemy!
Pokaż więcej
Data publikacji:
Serdeczne gratulacje dla Jasia Maląga z grupy VI, który zdobył II miejsce . W Międzynarodowym. Konkursie Plastycznym z okazji 90. Urodzin Plastusia pod hasłem ,, Mój przyjaciel Plastuś ”, organizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle, w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego ,, MAGICZNA...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Wielkie brawa dla Lilki Płókarz z grupy VII, która zdobyła wyróżnienie w konkursie „My English Song” organizowanym przez Przedszkole nr 7. Lilka zaśpiewała piosenkę pt. „Easter Eggs”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Pokaż więcej
Data publikacji:
1 kwietnia 2021r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Wielkanocny zajączek”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 Jarzębinka. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki. Nasze Przedszkole reprezentował Oliwier Jan...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W minionym tygodniu podsumowano konkurs "Piosenka z mojego przedszkola", którego organizatorem było Przedszkole nr 10 Kubuś Puchatek. Naszymi reprezentantami byli Wiktoria Podyma, Iga Kubica oraz Filip Woźniak z gruoy VIII. Zaśpiewali piosenkę pt. "Uciekaj...
Pokaż więcej
Data publikacji:
Nasze przedszkole po raz drugi zorganizowało Miedzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczno-Plastyczny na "Najzabawniejszy wierszyk z trudnymi artykulacyjnie słowami”. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie wykazały się bardzo dużymi umiejętnościami plastycznymi i niebywałą zdolnością dykcji i popra...
Pokaż więcej
Data publikacji:
W miesiącu listopadzie siedmioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w XIV Konkursie Ekologicznym "Nie pal śmieci!- Segreguj!". Piekne prace plastyczne zostały nagrodzone upominkami. Prace przygotowali: Lena Sieradzka, Hanna Wasylów, Lena Fengler, Michalina Nawrot, Filip Wojtasiak, Filip Jonczak, Adrian Śmi...
Pokaż więcej
Strona 1 z 1