UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA! - WAŻNE!!!

Data publikacji:

Szanowni Państwo!

W związku z panującą w naszym kraju pandemią i związanymi z nią obostrzeniami, rozpoczynamy 1 września nowy rok szkolny w reżimie sanitarnym. Aktualna procedura dotycząca zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 9 Miś Uszatek w Ostrowie Wielkopolskim została umieszczona na stronie internetowej przedszkola. Uprzejmie prosimy i zobowiązujemy Państwa do zapoznania się z procedurą i załącznikami -umieszczone poniżej w aktualnościach. Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola w okresie pandemii i związanymi z nią warunkami pozostawiamy Państwu. Prosimy tylko tych Rodziców, którzy nie zdecydują się przysłać dziecka od 1 września do przedszkola o podanie nam jak najszybciej takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

Rodziców zdecydowanych na przyprowadzenie dziecka, zapraszamy na organizacyjne zebrania grupowe z nauczycielkami.  Na początku lipca, na Państwa skrzynki mailowe zostały przesłane podstawowe informacje na temat organizacji i funkcjonowania naszego przedszkola, a także informacja do której grupy zostało zaplanowane Państwa dziecko.      

Zebrania odbędą się 27 sierpnia 2020 r. o godz.16.00  wg następującego planu:

Grupa I -  nauczyciele: mgr Sławomira Perz, mgr Angelika Staszak  - sala nr 1 , wejście bramą przy budynku głównym, od strony tarasu;

Grupa II – nauczyciele: mgr Anna Kopras, mgr Klaudia Woźniak – sala nr 2, wejście bramą przy budynku głównym, od strony tarasu;

Grupa IX – nauczyciele: mgr Monika Stodolna, Magdalena Mikołajczyk – budynek przy ul. Waryńskiego, sala na piętrze.

Zebrania odbędą się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, dlatego  prosimy o obecność jednego rodzica (bez dziecka), zaopatrzenie się w rękawiczki i maseczki, oraz zachowanie dystansu społecznego. W miarę możliwości prosimy o wydrukowanie i wypełnienie załączników do procedury: oświadczeń i kart informacyjnych – zamieszczonych poniżej (możliwość wypełnienia w/w dokumentów będzie również na zebraniu).

Na zebraniu zostaną  Państwu przekazane  informacje dotyczące wyprawki 3-latka oraz funkcjonowania grupy.