WAŻNE INFORMACJE!

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że zgodnie z ogłoszonymi w dniu dzisiejszym obostrzeniami
od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. przedszkole będzie zamknięte.

Do placówki będą mogły przyjść wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych, w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych.

W związku z tym na czas od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. będziemy przyjmować zgłoszenia na podstawie oświadczenia, które jest umieszczone w załączniku.

Prosimy o wypełnienie stosownego oświadczenia i przesłanie go drogą mailową do piątku  26.03.2021 r. do godz. 11:00,a pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu doniesienie oryginału lub wrzucenie do skrzynki na listy.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci prosimy o bezwzględne stosowanie się do obowiązujących w przedszkolu procedur.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Załączniki: