Dzień Szalonego Ziemniaka w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi

W dniach 18-20 października dzieci z najstarszych grup gościły w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie brały udział w Szalonym Dniu Ziemniaka.

Przedszkolacy mieli okazję do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach w czasie których mogli wykazać się wiedzą i kreatywnością, a także zajęciach sportowych wymagających sprawności i zwinności.
Jedną z wielu atrakcji była ogromna, ziemniaczana PINIATA, której rozbicie sprawiło wielką frajdę i radość wszystkim dzieciom :)

Dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 – Renacie Spodzieja oraz wszystkim Nauczycielom prowadzącym zajęcia.

* zdjęcia pochodzą z profilu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim na portalu społecznościowym