DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI!

Dnia 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023.  W związku z tym, przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy naszego przedszkola:

Wejście do przedszkola:

Dzieci z grup mieszczących się w budynku przy ul. Brzechwy prosimy o wchodzenie wejściem głównym.

Dzieci z grup mieszczących się w budynku przy ul. Waryńskiego wchodzą wg następującego planu:

gr. IX i X  -  wejście główne do budynku,

gr. VII i VIII  - wejście boczne do budynku.

Pierwszego dnia przed wejściem prosimy o skorzystanie z dzwonka, a na zebraniach grupowych otrzymacie Państwo kod do otwarcia drzwi.

Rodzice mogą przebywać tylko w holu i szatni przedszkola.

Prosimy o niewchodzenie do sal.

Rodzice dzieci z grupy: IV, V, VI przy odbieraniu dzieci z przedszkola proszeni są o skorzystanie z domofonu w przedsionku przedszkola.

Prosimy o zaopatrzenie wszystkich dzieci w podpisane : papcie, woreczek z rzeczami na przebranie i ręczniczek do wycierania rąk. Dzieci z grupy I i X przynoszą dodatkowo kocyk i małą poduszkę.

Zapraszamy Państwa na zebrania grupowe, na których zostaną omówione wszystkie sprawy związane z organizacja roku szkolnego.  Prosimy, aby  w zebraniu uczestniczył jeden rodzic bez dziecka.

Zebrania odbędą się w głównym budynku według następującego harmonogramu:

- dnia 1 września o godz. 16.30 dla grup : I, II, III, VII, X ;

- dnia 5 września o godz. 16.30 dla grup : IV, V, VI, VIII i IX

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad. Liczymy na Państwa współpracę.

Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom bezpiecznego i radosnego nowego roku szkolnego.

W roku szkolnym 2022/2023 obowiązują następujące numery grup:

Grupa I  - 3-latki, nauczyciele: mgr Monika Ratajczak, mgr Katarzyna Przygoda

Grupa II – 3-latki, nauczyciele: mgr Hanna Boczek,  Klaudia Borowczyk-Wzgarda

Grupa III – 4-latki, nauczyciele: mgr Grażyna Karolak, mgr Aleksandra Franka-Kaczmarek,
mgr Anna Zaworska

Grupa IV – 5-latki, nauczyciele: mgr Joanna Napruszewska-Pronobis,  Marta Rzempowska - Nowak

Grupa V – 5,6-latki, nauczyciele: mgr Anna Kopras, mgr Liliana Ratajczyk

Grupa VI – 6-latki, nauczyciele: mgr Monika Troińska, mgr Patrycja Zielezińska

Grupa VII – 4-latki, nauczyciele: mgr Klaudia Woźniak, mgr Jagoda Kiełtyka

Grupa VIII – 6-latki, nauczyciele: mgr Anna Wiertelak, mgr Katarzyna Krysztofiak,
mgr Dominika Kwiatkowska

Grupa IX – 5-latki, nauczyciele: mgr Magdalena Raburska, Roksana Brzezińska