Wielka akcja- KONKURS DLA MAKSA

JUTRO OSTATNI DZIEŃ KONKURSU!!!!
DO BOJU KOCHANI!!!

"KONKURS DLA MAKSA MARECKIEGO"
Maksiu Marecki ma 8 lat, a od 5 walczy ze śmiertelnym przeciwnikiem – nowotworem złośliwym neuroblastomą
4 stopnia z przerzutami do szpiku i kości.
W 2021 roku nastąpiła 2 wznowa nowotworu, a możliwości leczenia w Polsce wyczerpały się.
Maks obecnie przebywa w klinice w Barcelonie, gdzie otrzymuje immunoterapię lekiem Naxtamb. Leczenie to jest bardzo kosztowne i bez pomocy osób dobrej woli nie uda się zebrać pełnej kwoty.
Jak możemy pomóc????????????????
Zachęcamy do udziału w akcji
 „KONKURS DLA MAKSA MARECKIEGO”
Jak to zrobić??????
1.Każdy rodzic, wujek, babcia, sąsiadka…. naszego przedszkolaka może dokonać dobrowolnej wpłaty na https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia. (należy wcisnąć WESPRZYJ i wybrać kwotę) Może to być 5, 10, 15, 20 zł…i więcej….
2. Dostarczyć potwierdzenie wpłaty z portalu „siepomaga.pl” do swoich nauczycielek w grupie lub do sali grupy I w budynku głównym do dnia 14.10.2022
3. Grupa przedszkolna, która tych wpłat dokona na najwyższą kwotę wygra NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ ufundowaną przez Radę Rodziców.

ZACHĘCAMY DO POMOCY!!!
Można również dołączyć do grupy na Facebooku „Akcje dla Maksia” i tam licytować przedmioty podarowane przez osoby dobrego serca.