Wystawa KOSMOZABAWEK

Data publikacji:
Zgodnie z planem rocznym realizowanym w naszym przedszkolu, podejmujemy rozmaite działania, mające na celu rozwijanie zainteresowań dzieci Wszechświatem oraz sprzyjające rozbudzaniu ich kreatywności i inwencji twórczej. Według tych założeń został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs na stworzenie przestrzennej KOSMOZABAWKI????????‍????????????️????‍????, którego rozstrzygnięcie odbyło się dzisiaj ????. Efekty pracy dzieci przy pomocy rodziców przerosły nasze najśmielsze oczekiwania ????. Pomysłowość i twórczość naszych przedszkolaków nie ma granic ????. Stworzone zabawki można podziwiać na wystawie w budynku głównym.
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem. Otrzymaliśmy 43 prace ❤️.
Każda przyniesiona zabawka jest wyjątkowa i każda budzi zachwyt ????, zatem wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, przyznano również kilka wyróżnień. Brawa dla małych miłośników kosmicznego świata????????????.