Dzień Postaci z Bajek 2023

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney'a. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Z tej okazji w naszym przedszkolu w dniach 3, 6 i 7 listopada działy się bajkowe rzeczy ????. Odbył się teatrzyk, pt. „Czerwony Kapturek” przygotowany przez wychowawców grupy I i IX❤️, a także przedstawienie "Rzepka", podczas którego w rolę aktorów wcielili się nauczyciele starszych grup, Panie pomoce oraz dzieci ❤️. W tych bajkowych dniach czekało na przedszkolaki również wiele atrakcji , zabaw i konkursów ❤️????????.