Finał WOŚP 2024

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już kolejny rok nasze przedszkole grało z WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki były „ Płuca po pandemii”- wsparcie oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 28 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się impreza dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin???? W tym dniu na naszych miłych gości czekało wiele atrakcji m.in.: - pokaz i nauka pierwszej pomocy, - zajęcia sportowe Bobasket, - poszukiwanie Pokemonów, - mini talent show przedszkolaków.Swoje talenty muzyczne i taneczne pokazali również nasi uzdolnieni absolwenci. - kawiarenka z pysznymi ciastami, - licytacja atrakcyjnych przedmiotów. Wszyscy świetnie się bawili, jednocześnie pomagając. Efektem tego były dwie pełne puszki pieniędzy. Po raz kolejny nasi Rodzice udowodnili, ze mają ogromne, szczerozłote serduszka i są niezwykle hojni . Z całego serca dziękujemy za wsparcie 32 Finału WOŚP. Dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy ogromną kwotę w wysokości 9575,73 złote❤️ Dobro zawsze powraca! Do zobaczenia za rok!